پرلیت خاك كمك صافی

  • استان

    تهران
  • شهر

    تهران
  • آگهی رایگان-پرلیت-خاك-كمك-صافی
  • آگهی رایگان-پرلیت-خاك-كمك-صافی

پرلیت خاك كمك صافی

یكی دیگر از مصارف عمده پرلیت، استفاده از آن به عنوان كمك صافی در پالایش انواع مختلف مایعات از قبیل فاضلاب صنعتی كارخانجات، شكر، روغن، آب میوه، آب آشامیدنی و مواد شیمیایی می‌باشد. تخلخل زیاد و عدم تركیب شیمیایی با موادی كه تصفیه می‌شوند از مزایایی عمده كمك صافی‌های پرلیتی است كه حتی قادر به صاف كردن مواد ژلاتینی با سرعت نسبتاً بالا می‌باشد و از نظر چگالی كمك صافی‌های پرلیتی 20 تا 50 درصد سبكتر از سایر فیلترها بوده و در نتیجه قادر به تصفیه اجزای كمتر از میكرون نیز می‌باشد. این‌ها عواملی هستند كه باعث چربش كمك صافی‌های پرلیتی به كمك صافی‌هایی از جنس آزبست، بنتونیت، سلولز و دیاتومیت می‌گردند.
كمك صافی‌های پرلیتی به دلیل استریل و خنثی بوده دارای بیشترین كاربرد در فیلتراسیون مایعات غذایی، صنایع نوشابه سازی و داروسازی می‌باشند.
بنابراین صنایعی كه از پرلیت به عنوان كمك صافی استفاده می‌كنند، عبارتند از: فراوری مواد غذایی، صنایع داروسازی، صنایع شیمیایی، صنایع رنگ سازی، تصفیه آب، تولید شكر و شیرین كننده‌ها، فرایندهای تولید چربیها و روغن نباتی و حیوانی و پالایش روغن‌های صنعتی.
شركت زمین كاو تأمین كننده پرلیت مورد نیاز در صنایع فیلتراسیون و كمك صافی می‌باشد.

نحوه خرید و ارتباط با شركت:
شركت زمین كاو
www.zaminkav.com
info@zaminkav.com
تلفن: 3-88385541-021
موبایل شركت: 09365077781


آگهی رایگان نمایش شماره تماس آگهی رایگان
کاربر عزیز، سایت شیدو مسوولیت و منفعتی در رابطه با این آگهی یا معامله شما ندارد. از پرداخت وجه پیش از دریافت کالا خودداری کنید و خرید خود را تا جای ممکن با ملاقات حضوری انجام دهید.