میكا كانی با كاربردهای فراوان

  • استان

    تهران
  • شهر

    تهران
  • آگهی رایگان-میكا-كانی-با-كاربردهای-فراوان

میكا كانی با كاربردهای فراوان

میكا نمونه‌ای از ورقه‌های معدنی سیلیكات است كه در زمینه‌های وسیع و گسترده‌ای كاربرد دارد. به عنوان پایه اصلی در ساخت شیشه‌ی پنجره‌ها و به طور كلی شیشه‌هایی كه مقاومت زیادی نسبت به تغییرات دما دارند، استفاده می‌شود. همچنین میكا در ساخت ابزار و آلات برقی نقش حیاتی داشته و دارد. در زمان‌های قدیم به عنوان ماده‌ای بسیار كم یاب تلقی می‌شده و با كشف كوه‌های عظیم میكا در آفریقا و جنوب آمریكا در قرن ۱۹، قیمت آن كاهش پیدا كرده است.
نام معدنی آن گفته شده كه از لغت لاتین micare مشتق شده كه به دلیل ظاهر درخشانش بوده است. میكا در میان مواد معدنی جز آن دسته‌ای است كه درخشندگی و تابش اش را حفظ می‌كند و نور را مستقیم منعكس می‌كند. میكا در طبقه‌ی سیلیكات‌ها دسته بندی می‌شود. همچنین آن را در دسته‌ی مواد معدنی‌ای قرار می‌دهند كه خواص مونوكلینیك ها را دارد مثل كریستال.
به این دلیل كه میكا در انواع متفاوتی از سنگ‌ها یافت می‌شود، قیمت آن نسبت به قدیم بسیار ارزان‌تر شده است. با كشف ذخیره‌های عظیم در سرتاسر دنیا فرآیندهای استخراج این ماده‌ی معدنی شروع شد. در حال حاضر هند به عنوان یكی از ثروتمندترین كشورهایی كه دارای مقدار زیادی مواد معنی است تلقی می‌شود. بعد از آن چین است كه سردرمدار تولید میكا در جهان (برای اهداف) متفاوت است. كشورهایی نظیر كره جنوبی، كانادا، ایالات متحده هم تولیدات عظیمی دارند.
موارد استفاده‌ی میكا متفاوت هستند و می‌توان از آن در صنایع گوناگون بهره برد. با تبدیل كردن آن به ورقه می‌توان از ورق میكا در شیشه‌ی پنجره‌ها استفاده كرد كه این دو نوع اصلی‌تر آن ورقه میكا نرم و ورقه میكا خشك می‌باشد. زیرا همان طور كه گفته شد میكا نسبت به افت و خیز دما تحمل بالایی دارد. برای ساخت خانه‌های سبز بسیار كاربرد دارد. همچنین در عناصر رنگی به كار رفته در درها و پنجره‌ها از آن بهره می‌برند. پودر سفید میكا در فرمول‌های ساخت خمیر دندان استفاده می‌شود.
میكا در سرتاسر این كره‌ی خاكی یافت شده و محققان پیش بینی می‌كنند كه بسیاری از جنبه‌های كاربردی آن، هنوز ناشناخته باقی مانده.
رضایتمندی مشتریان، بزرگ‌ترین سرمایه و افتخار ماست و به آن خواهیم بالید.

نحوه خرید و ارتباط با شركت:
شركت زمین كاو
www.zaminkav.com
info@zaminkav.com
تلفن: 3-88385541-021
موبایل شركت: 09365077781


آگهی رایگان نمایش شماره تماس آگهی رایگان
کاربر عزیز، سایت شیدو مسوولیت و منفعتی در رابطه با این آگهی یا معامله شما ندارد. از پرداخت وجه پیش از دریافت کالا خودداری کنید و خرید خود را تا جای ممکن با ملاقات حضوری انجام دهید.