كلید و پریز اشنایدر مرتن

  • استان

    تهران
  • شهر

    تهران
  • آگهی رایگان-كلید-و-پریز-اشنایدر-مرتن

كلید و پریز اشنایدر مرتن

اریا توان نیرو
02136057081
02136057083

مكانیزم های مرتن با بالاترین تنوع ، دست كارفرمایان و طراحان برق ساختمان را در انتخاب امكانات مورد نیاز باز گذاشته است و در عین حال به دلیل یكسان بودن مكانیزم ها برای تمامی مدل های مرتن ، میتوان پس از نصب مكانیزم ها از تمامی رویه ها و قاب ها با طرح ها و رنگهای موجود در سیستم ام و سیستم دیزاین جهت تكمیل استفاده نمود. این مكانیزم ها تماما در كارخانجات مرتن در Wiehl (ویل) آلمان در نزدیكی شهر كلن تولید میشوند و از بالاترین كیفیت ساخت در سطح جهان برخوردار میباشند.
سیستم ام:
بیشترین تنوع در طرح و رنگ مرتن در سیستم ام یافت میشود. در این سری قاب ها به نسبت سیستم دیزاین از ضخامت بیشتر و رویه ها طبق استاندارد 55 میلیمتر آلمان تولید میشوند. رویه ها به رنگ های سفید،كرم،آنتراسیت و آلومینیومی و نیز رویه سفید اكتیو دارای خاصیت آتی باكتریال تولید میشوند. قاب های سیستم ام از ام پلان و ام اسمارت كه ویژگی آن سادگی و قیمت بسیار مناسب تا ام الگانس كه شامل قاب های از جنس شیشه،چوب و فلز میباشند كه از لوكس ترین كلید و پریزهای مدرن جهان به شمار میروند.

سیستم دیزاین:
سیستم دیزاین شامل طرح های مدرنی مانند استیل و ترنسنت و نیز طرح كلاسیك آنتیك میباشد كه در بسیاری پروژه های سبك كلاسیك در ایران نیز بكار رفته است. در سیستم دیزاین رویه ها بزرگتر از سیستم ام و قاب ها به خصوص در آرتك نازك و به این دلیل بسیار شیك و خاص طراحی شده است. سری آرتك استیل كه رویه و قاب هر دو از جنس استیل میباشند جزو خاص ترین كلید و پریزهای مرتن میباشند كه پنل های سیستم هوشمند این سری نیز از جنس استیل تولید میشوند.

اریا توان نیرو
تلفن:02136057081-02136057083
فكس:02136057069
همراه:09127926294
ایمیل:saeedjafarkhani@yahoo.com

قیمت : تماس بگیرید


آگهی رایگان نمایش شماره تماس آگهی رایگان
کاربر عزیز، سایت شیدو مسوولیت و منفعتی در رابطه با این آگهی یا معامله شما ندارد. از پرداخت وجه پیش از دریافت کالا خودداری کنید و خرید خود را تا جای ممکن با ملاقات حضوری انجام دهید.