ساخت استخر در ایران و كشورهای همجوار

 • استان

  تهران
 • شهر

  تهران
 • منطقه

  آجودانیه
 • قیمت

  10,000 تومان
 • آگهی رایگان-ساخت-استخر-در-ایران-و-كشورهای-همجوار

ساخت استخر در ایران و كشورهای همجوار

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای كامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جكوزی ، پارك آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام تركی
سونا خشك ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمك
در ایران و كشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات كامل پروژه های :
پارك آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جكوزی در ایران

تجهیزات مورد نیاز در سیستم تصفیه آب استخر
استخر در مدل‌ها و ابعاد مختلف وجود دارد . ولی تقریباً همه آن ها، از استخر شخصی كوچك گرفته تا استخر موج یك پارك آبی ، با فرآیند مشابهی كار می كنند. تصفیه آب استخر یكی از مهمترین عملیاتی بوده كه برای هر نوع استخر بادی ، استخر پیش ساخته و استخرهای بتنی در نظر گرفته می شود. از آنجایی كه آب استخرها پس از استفاده های مكرر بخصوص در فضای باز نیاز به تصفیه و شفاف سازی داشته بنابراین تصفیه كردن آب درون استخرها از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالت كلی راه های دیگری برای عدم انجام عملیات تصفیه سازی آب استخر مانند تخلیه و پر كردن آب آن ها وجود داشته اما به دلیل اینكه باعث هدر رفتن آب شده و زمان زیادی را نیز از مصرف كننده خواهد گرفت استفاده از این روش ها عقلانی نخواهد بود، از همین رو انجام كار تصفیه آب مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش محسوب می شود. شیوه های مختلفی برای تصفیه و پاك سازی آب وجود داشته كه استفاده از هر كدام از این روش های تصفیه آب استخر برای به نسبت ابعاد و ظرفیت آب آنها صورت می گیرد.

تجهیزات تصفیه آب استخر
– پمپ
– فیلتر
– تغذیه كننده شیمیایی
– سیستم تخلیه
– سیستم برگشت
– سیستم لوله كشی

فرآیند كلی تصفیه آب در استخر ، شامل یك سیكل مدار بسته است. پمپ، آب استخر را در سیستم تصفیه و تزریق مواد شیمیایی به گردش درمی‌آورد كه باعث می‌شود تا همواره آبی عاری از زباله و باكتری در استخر داشته باشیم. نكته بسیار مهمی كه در مسئله تصفیه آب وجود داشته این است كه برخی از این پمپ ها علاوه بر تصفیه و زباله گیری آب استخر عمل شفاف سازی را انجام داده اما برخی دیگر تنها عمل زباله گیری را انجام می دهند.

نحوه كاركرد سیستم تصفیه آب استخر
آب استخر باید در یك سیستم تصفیه سیركوله شود تا كثیفی و آلودگی آن از بین برود. در یك مدل طراحی مرسوم، آب از دو یا چند خروجی كف استخر و چند اسكیمر كه دور تا دور بالای استخر تعبیه شده خارج شده و به سمت بخش تأسیسات تصفیه آب استخر حركت می كند. تخلیه اصلی در پایین ترین نقطه استخر قرار گرفته و كف استخر به سمت آن نقطه شیب دار شده است. اكثر كثیفی ها و آلودگی هایی جمع شده در كف استخر، از این تخلیه خارج می شوند. برای جلوگیری از گرفتگی لوله بخاطر مو و دیگر زباله ها، تخلیه كف همیشه با توری پوشانده می شود. اسكیمرها وظیفه جمع آوری آب سطح استخر (تقریباً ۸/۱ اینچ بالای استخر) را دارند. این آب معمولاً دارای مقدار قابل توجهی برگ، آشغال های شناور، روغن حمام، ضد آفتاب و سایر آلودگی‌هاست.

پمپ استخر
قلب سیستم تصفیه آب استخر، پمپ آن است. پمپ های تصفیه تنها قابلیت زباله گیری آب استخر مربوطه را داشته و قابلیت انجام شفاف سازی آب را نخواهد داشت. این نوع پمپ های تصفیه در سایز های مختلف تولید شده كه نسبت به سایز استخر مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ، آب خروجی از سیستم تخلیه را از فیلتر عبور داده و مجدداٌ به كاسه استخر باز می گرداند. قبل از پمپ، یك صافی فلزی قرار دارد تا برگ و آشغال های احتمالی باقیمانده كه ممكن است باعث از كار افتادن و یا صدمه دیدگی پمپ شود را جمع كند. این پمپ ها با برق شهری ۲۲۰ و حتی ۱۱۰ ولت كار می كنند.

فیلترهای استخر
فیلترهای استخر معمولا از نوع فیلتر شنی با مخزن های بزرگ هستند كه از فایبر گلاس و فلز ساخته شده و شامل یك بستر ضخیم از شن مخصوص می‌باشند. آب از بالای مخزن فیلتر وارد شده و بواسطه نیروی جاذبه زمین، به سمت پایین حركت و از روی شن ها عبور می‌كند. ذرات ریز شن، املاح و آلودگی ها را به خود جذب كرده و در انتهای مخزن، آب تصفیه شده جمع آوری و خارج می گردد.
و ............

با ما تماس بگیرید
تلفكس : 02143850311 02195118234 02124521639

WWW.NAQIBSAZEH.IR
WWW.NAQIBPOOL.IR
WWW.ENGPOOL.IR

همراه : 09121978874 09130137157 09163661255
ایمیل : NAQIBPOOL@GMAIL.COM NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان
آدرس دفتر مركزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410


آگهی رایگان نمایش شماره تماس آگهی رایگان شیدو، آگهی رایگان مشاهده کانال
کاربر عزیز، سایت شیدو مسوولیت و منفعتی در رابطه با این آگهی یا معامله شما ندارد. از پرداخت وجه پیش از دریافت کالا خودداری کنید و خرید خود را تا جای ممکن با ملاقات حضوری انجام دهید.