درباره شیدو

وبسایت شیدو فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و فعالیت این وبسایت در جهت خدمات رسانی به هم وطنان عزیز میباشد. در وبسایت شیدو میتوان به صورت رایگان آگهی های خود را درج کنید و همچنین کلیه نیازمندی های سراسر کشور را با دقیق ترین فیلتر های جستجو کنید.


درج آگهی رایگان در شیدو

برای درج آگهی در وبسایت شیدو روی دکمه «+ آگهی جدید» در بالای صفحه کلیک کنید و سپس با انتخاب دسته بندی مورد نظر خود و مشخصات آگهی، آگهی را ثبت کنید. بهتر است که برای آگهی هایتان عکس انتخاب کنید زیرا آگهی عکس دار بیشتر مورد توجه قرار میگیرد و میتواند بازدید بیشتری داشته باشد. لازم به ذکر است که وبسایت شیدو ، یک سایت یکپارچه با وبسایت آنتی ویروس شید می باشد. بدین معنی که کلیه کاربرانی که در هریک از این دو وبسایت ثبت نام کنند، با همان نام کاربری و رمز عبور خود که حساب شید نامیده میشود، میتوانند در هردو وبسایت فعالیت کنند.


حساب شید چیه؟

همان طور که در بالا گفته شد، حساب شید، یک حساب کاربری مشترک برای دو وبسایت ضدویروس شید و وبسایت آگهی های رایگان شیدو میباشد. یعنی شما میتونید با ایمیل یا شماره تلفنی که در هر کدوم از این سایت ها ثبت نام کردید، و رمزعبوری که انتخاب کردید در سایت دیگر هم فعالیت کنید. در صورتی که در هیچ کدام از وبسایت های فوق عضو نیستید، پس ار درج آگهی، برای شما یک حساب شید با نام کاربری شماره تلفن همراه شما و رمز عبور دلخواهتان تعلق میگیرد که پس از آن میتوانید در هردو وبسایت با این حساب فعالیت کنید. قابل توجه اینکه با استفاده از این دو وبسایت میتوانید از یک سری مزایا و تخفیفات ویژه برخوردار شوید.


ما رو از نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتون بی خبر نگذارید

درصورتی که برای ما نظرات، پیشنهادات و انتقادای دارید میتوانید از اینجا (تماس با ما) ما را با خبر کنید. با تشکر از شما